چرتکه.نت

مجموعه کتاب های کمک آموزشی چرتکه

[با کتاب های چرتکه بیشتر آشنا شوید] باسلام; معلمین، این مجموعه همگام با مولفین کتب درسی جدید وزارت آموزش پرورش درصدد برآمدند. تا با بهره مندی از نظرات معلمین مجرب سازمان آموزش پرورش گامی نو بردارند و یاوری برای دانش آموزان عزیزمان باشند. شما هم در تمام مراحل همراه ما باشید. اطلاعات بیشتر


کانال مجموعه کتاب های آموزشی ریاضی چرتکه را در تلگرام گروه تلگرام کتاب های کمک آموزشی دبستان چرتکه دنبال کنید

  • میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، کوی دانشور، پلاک 2، واحد 2
  • 021-22329448 09124468220 09197813229

اطلاعات تکمیلی کتاب چرتکه ریاضی ششم

 

همکار ارجمند ، والدین گرامی و دانش آموزان عزیز 

بر آن شدیم مفاهیم و مطالب ریاضی ششم را با زبانی ساده در اختیار عزیزان نوآموز قرار دهیم  تا با توجه به نقاط ضعف و قوّت سایر کتاب های آموزشی مجموعه ای کامل فراهم آید.

برای آشنایی کلی به معرّفی سر فصل های اصلی کتاب می پردازیم.

الف)آموزش :

 در این بخش با بیان ساده و ضمن استفاده از مثال‌های متنوع همراه با حل، به آموزش مفاهیم هر فصل پرداخته‌ایم. در این سیر از ارائه‌ی نکات مفید دریغ نکرده و در صورت نیاز گریزی به پایه‌های دیگر نیز داشته‌ایم.

ب) تمرین :

 تعداد 30 تمرین از هرفصل ارائه شده است ضمن این که در طرّاحی تمرینات بر تنوّع موضوعات توجّه شده است، حجم سؤالات به گونه‌ای می‌باشد که معلّمین محترم در صورت تمایل بتوانند حتّی در فرصت محدود کلاس نیز از آن‌ها استفاده نمایند.

ج) تمرین دوره‌ای :

 تجربه ما را برآن داشت تا با جای دادن این بخش در کتاب، گامی مؤثّر در تثبیت یادگیری برداشته شود، بدین ترتیب که در پایان هر فصل 20 سؤال تدوین شده مروری بر فصل‌های قبلی می‌باشند.

د) تست‌های تیزهوشان :

با توجّه به مباحث هر فصل، نمونه تست‌های تیزهوشان آن فصل ارائه شده است. در پایان کتاب پاسخ‌های تستی آن‌ها و در سایت پاسخ تشریحی آن‌ها قرار گرفته است.

هـ) آزمون :

آزمون‌های میان نوبت اول و دوم در پایان فصل‌های دوم و ششم و آزمون‌های نوبت اوّل و دوم نیز در پایان فصل‌های چهارم و هشتم ارائه شده اند. (آزمون‌های پایانی نوبت دوم از سؤالات امتحانات نهایی خرداد 92 می‌باشند.)

ذکر چند نکته حائز اهمّیّت در این مجموعه لازم به نظر می‌رسد:

1) در تمام تمرینات دوره‌ای پایان فصل‌ها دقّت شده است به جای تکرار زیاد یک نوع سؤال از سؤالات متنوع با اهداف آموزشی مختلف استفاده شود.

2) پاسخ تشریحی تمام تمرین‌ها، تمرین‌های دوره‌ای و تست‌های تیزهوشان در فواصل زمانی مشخّص متناسب با بودجه‌بندی آموزشی در سایت قابل رؤیت می‌باشد.

3) مؤلّفین این مجموعه چشم انتظار نقد و بررسی شما سروران و متخصّصان گرامی می‌باشند.

 

 

اطلاعات تکمیلی کتاب چرتکه ریاضی ششم

 

 

 


قیمت: 14,500 تومان
تعداد صفحه:  240
کدکتاب: 601
تیراژ: 5000 جلد
انتشارات: اندیشه خوارزمی

 

 

021 22329448 | 09197813229

 

 کتاب ریاضی ششم جدید

بازگشت

سخن مولف کتاب

متن زیر به دست مولف یا مولفین این کتاب برای شما بازدیدکنندگان عزیز آماده شده است.

با سلام کتاب 240 صفحه‌ای ریاضی ششم چرتکه همراه با آموزش مطالب درسی و نمونه سوالات امتحانی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی سال 92  تالیف شده  است. به علت تغییرات مجدد کتاب درسی آموزش و پرورش در سال 1395 در چاپ دوم کتاب ریاضی ششم چرتکه مجددا ویرایش شد. اطلاعات این کتاب را می توانید در صفحه کتاب ریاضی ششم جدید (لینک بالا) مشاهده نمایید. باسپاس  

نمونه صفحه از این کتاب

لطفا تا بارگذاری کامل کتاب صبور باشید ، سپس با استفاده از ماوس کتاب را ورق بزنید!


نظرات و پرسش ها

تعداد نظرات در حال حاضر: 0


ارسال نظر یا پرسش


تماس با ما