چرتکه.نت

مجموعه کتاب های کمک آموزشی چرتکه

[با کتاب های چرتکه بیشتر آشنا شوید] باسلام; معلمین، این مجموعه همگام با مولفین کتب درسی جدید وزارت آموزش پرورش درصدد برآمدند. تا با بهره مندی از نظرات معلمین مجرب سازمان آموزش پرورش گامی نو بردارند و یاوری برای دانش آموزان عزیزمان باشند. شما هم در تمام مراحل همراه ما باشید. اطلاعات بیشتر


کانال مجموعه کتاب های آموزشی ریاضی چرتکه را در تلگرام گروه تلگرام کتاب های کمک آموزشی دبستان چرتکه دنبال کنید

  • میدان انقلاب، ابتدای خیابان آزادی، خیابان جمالزاده جنوبی، کوی دانشور، پلاک 2، واحد 2
  • 021-22329448 09124468220 09197813229

اطلاعات تکمیلی کتاب چرتکه ریاضی ششم جدید

 همکار ارجمند، والدین گرامی و دانش آموزان عزیز 
بر آن شدیم مفاهیم و مطالب ریاضی ششم را با زبانی ساده در اختیار عزیزان نوآموز قرار دهیم تا با توجه به نقاط ضعف و قوّت سایر کتاب های آموزشی مجموعه ای کامل فراهم آید.
برای آشنایی کلی به معرّفی بخش های مختلف هر فصل می پردازیم.
 
الف) تمرین: تمرین‌ها به‌ صورت گام به گام مطابق با مفاهیم تدریس شده در کتاب بوده و در صورت لازم چند نمونه مثال برای راهنمایی و هدایت دانش آموزان در این بخش ارائه شده است، به تنوع تمرینات در موضوعات مختلف توجه خاص شده و تلاش کرده ایم حجم سؤالات به گونه ای باشد که معلّمین محترم بتوانند از آن ها نمونه هایی را در کلاس استفاده نمایند و از برخی تمرین ها به منظور تکلیف و تمرین مکمل در منزل استفاده نمایند.
 
ب) حرف حساب: در این قسمت توضیحات تکمیلی موضوعات درسی کتاب ارائه شده تا با بیان ساده و مفاهیم درسی کتاب برای دانش آموزان درک بهتری باشد.
 
ج) آزمون مرور فصل: شامل یک آزمون از تمرین های فصل تازه تدریس شده و مروری بر فصل های گذشته برای یاداوری می باشد تا با بررسی آن اقدام به رفع اشکالات مفاهیم آموخته شده ی دانش آموزان گردد.


 د) آزمون مداد کاغذی: شامل یک آزمون از تمرین های فصل تازه تدریس شده برای ارزیابی و مشخص شدن نقاط قوت و ضعف دانش آموزان از مفاهیم آموزشی که آموخته اند.
 
هـ) آزمون چند گزینه ای: شامل 25 نمونه سؤال چند گزینه ای مربوط به همان فصل و آشنایی دانش آموزان با سؤالات تستی می باشد.

اطلاعات تکمیلی کتاب چرتکه ریاضی ششم جدید

 


قیمت: 16,500 تومان
تعداد صفحه:  192
تیراژ: 3000 جلد
کدکتاب: 602
انتشارات: اندیشه - دانش آفرین

 

021 22329448 | 09197813229

 

بازگشت

سخن مولف کتاب

متن زیر به دست مولف یا مولفین این کتاب برای شما بازدیدکنندگان عزیز آماده شده است.

با سلام چاپ دوم کتاب ریاضی ششم چرتکه، مطابق آخرین تغییرات کتاب درسی آموزش و پرورش می‌باشد. بنابر استقبال شما از کتاب و درخواست‌های مکرر همکاران و و الدین محترم در حال نگارش پاسخ نامه کتاب می باشیم که به زودی شما سروران گرامی می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 09197813229 و 22329448-021 کتاب و پاسخ نامه آن را سفارش دهید . با سپاس از شما

نمونه صفحه از این کتاب

لطفا تا بارگذاری کامل کتاب صبور باشید ، سپس با استفاده از ماوس کتاب را ورق بزنید!


نظرات و پرسش ها

تعداد نظرات در حال حاضر: 0


ارسال نظر یا پرسش


تماس با ما